Діти «поважних» терористів розважаються в Києві

Діти терористичних лідерів так званих ЛНР та ДНР віддають перевагу життю серед хунти. Своїм дорогим життям у столиці вони не соромлячись хизуються у соціальних мережах, поки рідну землю решетять снарядами бойовики під керівництвом їхніх батьків. Про це йдеться у програмі «Гроші». Поки їхній батько Володимир Струк розпалює конфлікт на сході, Каріна та Каміла ведуть пафосне життя у столиці ворожої хунти – Києві.

Генеральна прокуратура України підтвердила, що Володимир Струк – луганський бізнесмен та колишній регіонал – спонсорує сепаратистів. Він особисто організував загони озброєних бойовиків.

Поки тато важко «працює», Каріна та Каміла розважаються у кращих клубах Києва, що з гордістю демонструють на своїх сторінках в Instagram. Каріна Струк має власне підприємство «Луга-Прес» та катається на Porshe. Дівчата люблять подорожі та розваги, особливо у Європі, до якої так бояться потрапити лідери терористів. Інша спадкоємиця ідейної матері – Ольга Черенкова. Її матуся Лариса Айрапетян – «міністр» охорони здоров’я так званої ЛНР. Вона навіть змагалася за право очолити «республіку», але програла Ігорю Плотницькому. Ольга дуже пишається матір’ю та активно підтримує її на своїх сторінках у соціальних мережах.

Проте під час активного військового конфлікту на рідній Луганщині, дівчина навчалася на території ненависної України, у Кіровограді.

Источник uainfo.org

Комментарии:

Внимание! Ваш e-mail не будет опубликован. *поля для обязательного заполнения!

Cancel reply