У Києві показали вітчизняний електромобіль для таксі

Сьогодні у Києві показали концепт вітчизняного електромобіля Synchronous.

Машину створювали для міста, вона підходить для комфортних поїздок на короткі відстані та роботі в таксі. У салоні зручно можуть розташуватися 6 пасажирів.

«Запас ходу — 130-160 кілометрів, яких достатньо для пересування містом. Максимальну швидкість ми навіть не обговорювали. Не хотіли створювати швидкісний автомобіль, який розганятиметься до 100 кілометрів на годину за 3 секунди. Тож ми зробили авто з плавним розгоном і максимальною швидкістю, яка відповідає умовам міста», — додав Андрій Білий із компанії Electric Marathon International, яка розробляла електромобіль.

У салоні сидіння розташовані одне навпроти одного, як у кінних екіпажах.

«Ми повернулися до концепції, щоб пасажири дивилися один одному в очі. Водій сидить окремо, щоб він нікому не заважав і пасажири теж не відволікали його. З водійського місця хороша оглядовість. Така оглядовість є тільки у карет», — розповів Юрій Трамм, почесний консул Монако.

Прототип оснащений українським електродвигуном. Це асинхронна машина, розроблена за технологією «Словянка».

«Усі компоненти двигуна виготовили в Україні. Літій-іонні батареї китайського виробництва. Силовий контролер американський, але його можна замінити на український аналог», — каже Сергій Вельчев з компанії Eco Factor.

Якщо автори концепту знайдуть замовника, то його запустять у серійне виробництво. Проте невідомо, де саме випускатимуть серійну версію Synchronous. Найімовірніше, не в Україні.

Прототип вперше представили в Монако на 11-й виставці EVER, присвяченій інноваційним екотехнологіям.

Нагадаємо, у розробці елктромобіля Synchronous взяло участь декілька компаній. Одеська Eco Factor зібрала машину, розробила основні деталі кузова та силову установку. Над дизайном працювала фірма SkyRye. Зарядний пристрій створили на Дніпропетровському підприємстві E-Line. Остаточний вигляд концепту надала компанія Edelweiss із Баден-Бадена

Комментарии:

Внимание! Ваш e-mail не будет опубликован. *поля для обязательного заполнения!

Cancel reply